Nyelvvizsgáztatás

Iskolánk 1996 óta vizsgahely. Az évek során több ezer vizsgázó megfordult nálunk, akik a Cambridge, a Pitman (későbbi City) vagy az Euro nyelvvizsgát szerették volna letenni. Mindig arra törekedtünk, hogy az általunk kínált vizsgák NE csak egy alternatívát jelentsenek a jelentkezők számára, hanem ténylegesen valami mást nyújtsanak.

Jelenleg vizsgahelye vagyunk az EUROEXAM angol és német általános illetve az EuroPro angol üzleti nyelvvizsgáknak. E vizsgák egynyelvű és kétnyelvű változatban is letehetők, és a résztvevők nemzetközi bizonyítványt is kapnak.

A régióban csak nálunk (Győr és Pápa) letehető DExam angol általános nyelvvizsga azt a régóta meglevő igényt pótolja, hogy a humán-, illetve reál érdeklődésűek a vizsgán is különböző tematikájú feladatokon keresztül bizonyíthassák tudásukat.
DExam partneriskola, Pápa:
Tarczy Lajos Általános Iskola, Pápa - Az Oxford Nyelviskola PÁPAI DEXAM VIZSGAHELYE
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Művészeti Szakgimnázium és Kollégium

DExam partneriskola, Győr:
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium,
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk., Alapfokú Művészeti Iskola és Iparművészeti Szakgimnázium

2022 augusztusa óta a BME nyelvvizsgának a győri vizsgahelye intézményünk. Ez egy 5 nyelvből letehető általános, illetve angolból, németből és franciából letehető üzleti nyelvvizsga.
BME partner iskola, Győr:
Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum
Győri SZC Hild József Építőipari Technikum

2023 augusztusa óta a TELC nyelvvizsgák győri vizsgahelye vagyunk. Ez a nemzetközi nyelvvizsga angol és német nyelvből tehető le.

Bár a hallgatók nem nálunk vizsgáznak, de mint korábbi vizsgahely, 1996 óta folyamatosan készítünk fel vizsgázókat a CAMBRIDGE-i Egyetem FCE, CAE és IELTS vizsgáira. Ezek a vizsgák komoly megmérettetésnek számítanak a diákok számára és az oktatótól is alapos felkészültséget kívánnak. Tanáraink sok éves rutinnal rendelkeznek e területen, iskolánk pedig e témában a régió legkomolyabb gyűjteményével.

A STANAG 6001 szakmai nyelvvizsgára 2000 óta készítünk fel katonákat. Rendelkezünk a szakmai felkészítéshez szükséges képzett nyelvtanárokkal, akikkel évről-évre bonyolítjuk az érintett laktanyák képzéseit. Ezen túl szervezünk lakossági tanfolyamokat is katonáknak és egyéni felkészítést is vállalunk.

Te már tudod, hogy melyik nyelvvizsgát szeretnéd letenni?

Mi segítünk, hogy azt a nyelvvizsgát válaszd, ami képességeidnek a legmegfelelőbb, vagy munkádhoz, továbbtanulásodhoz a legalkalmasabb. Lépj velünk kapcsolatba.